Телефоны:
(050) 152-26-27
Готовые проекты

 

1124_170_web
Друкарське устаткування:

Рулонні друкарські машини:
В друкарні працюють 4-ть  машин рулонного друку типа HeatSet с газовой сушкой:

  1. KBA Compacta C 216:здійснює повнокольоровий двосторонній друк на крейдованому, газетному і офсетному папері щільністю від 45 до 130 г/м2. Єдина друкарська машина в Україні з можливістю перфорації в лінію (наприклад: відривні купони на знижку і так далі). Характерною особливістю є ускладнений апарат, що фальцює, з широкими можливостями. Окрім стандартних зошитів формату А4 і А3 він дозволяє робити паралельне фальцювання, працювати на два потоки, робити розрізання для випуску двох підібраних 8-сторінкових зошитів А4 за один робочий цикл. Машина являється повністю CtP -совместимой, що дозволяє їй отримувати інформацію по комп'ютерних мережах впродовж усіх стадій допечатного процесу. Це зводить до мінімуму втрати часу і значно підвищує якість друку. Машина має у розпорядженні пам'ять на установки замовлень, включаючи не лише параметри друку, але і налаштування варіантів фальцювання, що позитивно позначається на якості виробництва, особливо періодичних видань. 
  2. KBA Compacta - 216:здійснює друк 5 +5 з можливістю друку додатковими фарбами (пантони) або парфюмерним лаком, різноманітні види фальцювання при швидкості 60 тис. умовних листів в годину.
  3. Heidelberg Web 8:здійснює повнокольоровий двосторонній друк на крейдованому, газетному і офсетному папері щільністю від 45 до 130 г/м2. Машина оснащена вбудованим апаратом, що фальцює, який дозволяє відразу отримувати як готові газети, так сфальцьовані "книжки" різних видів (від А3 до А6 формату), що спрощує після друковану  обробку і скорочує терміни виконання замовлення. 
  4. Heidelberg Harris M300:здійснює друк 4 + 4, А4 16 стор., А3 8стр, 35-45 тис. умовних листів в годину, проклеювання 16-сторінкової або двох 8-сторінкових зошитів по корінцю. 

 

          Машини для листового офсетного друку:

     В друкарні працюють 4-ри машини для листового друку.

  1. Heidelberg SM 102-4-P:Підвищена продуктивність і гнучкість - ось основні складові передової концепції, що полягає в основі Speedmaster SM 102. продуктивність 13000 відт./год
  2. Heidelberg CD 102-8-P:забезпечує високорентабельне виробництво, скорочення періоду підготовки і швидку зміну тиража. Друк листа з двох сторін за один цикл при швидкості друку до 15 000 відбитків на годину – такий реальний потенціал Speedmaster CD 102.
  3. MAN Roland 706 LV: Ця машина вважається однією з найкращих у світі серед машин великого формату (740x1040 мм) із цифровим керуванням. Вона має у своєму складі шість друкарських секцій, а також лакувальну секцію, подовжене приймання. Концепція машини — автоматизація і цифрове керування процесами, інтеграція до електронної мережі РЕСОМ відповідає основним вимогам.
  4. MAN Roland 104: друкарська машина середнього формату для друку невеликих тиражей.

 

Такі виробничі потужності дозволяють чітко планувати
терміни друку продукції.


Післядрукове устаткування. Машини і автомати після друкованої  обробки дають можливість випускати складні по технологічному виконанню вироби. ВШРА (скріплення на скобу) Muller Martini M300 (10-12 тис. экз. у годину), три одиниці 4-х ножових лінійно-ротаційних обрізок.

Додатково:В друкарні виконуються наступні види ручних операцій : сортування, фальцювання (клапанів, буклетів), комплектація, поклейка (стикеров, клапанів), вкладення, приклеювання пробників і тому подібне.

 

Широкий асортимент сировини і матеріалів для друку,постійне
оновлення асортименту паперу, фарб, впровадження у виробництво новітніх матеріалів.
Парк друкарського устаткування дозволяє випускати продукцію на паперах щільністю від 40 до 115 г/м2 наступних типів : газетна (Кондопога, Волга), офсетна (Сиктивкар і так далі), SC (UPM Max, Norcote H і так далі), LWC (UPM Smart 54-57 г/м2, 

Чітке дотримання термінів виконання замовлень.
Диспетчеризація усіх процесів є гарантією своєчасного випуску продукції.

Информация

Возникли вопросы при посещении сайта?
Обратитесь к нашим консультантам: